Crux Bouldercompetition 2016

Het is weer zover. Crux Bouldergym organiseert haar vierde boulderwedstrijd !
Omdat we vorige editie klimmers hebben moeten weigeren, spreiden we de wedstrijd over twee dagen.
Op 27 februari is het aan de +16 jarigen
De 28ste is het aan de jeugd (8j tot en met 15j).

Op 24 februari starten we met het bouwen van de routes, waardoor de boulderzaal niet meer toegankelijk is voor deelnemers van de competitie!

Voor de democratische prijs van 20euro kan je deelnemen, en krijg je een t-shirt, sportdrank en spaghetti (Bolognaise of Vegetarisch).
Rekeningnummer: BE27 0688 9522 7373

Inschrijven doe je via onderstaand formulier.
Klik hier voor het wedstrijdreglement.

Uiteraard is iedereen welkom om al dat geweld aan te moedigen en ondertussen te genieten van een lekker drankje aan onze bar.

Lees verder ...

Programma 27/2:
 
  • 13h00 – 18h00 : 50 boulders
  • 18h00 – 19h00 : Spaghetti
  • 19h00 – …...… : Prijsuitreiking en PARTY!!!!

Programma 28/2:

  • 12h00 - 16h00 : 40 boulders
  • 16h00 - 17h00 : Spaghetti
  • 17h00 - .......... : Prijsuitreiking

Inschrijven:
Volwassenen (16+)
Jeugd (8 tot en met 15j)

Aantal inschrijvingen : 139

  • Bosman Egon
  • Collier Tim
  • Delrée Nicolas
  • Simon Martin
  • Broeders Niels
  • Jakub Urik
  • Denayer Rob
  • Jeuris Ines
  • Lambert Joris
  • Vrancken Filip
  • Lombaerts Jeremy
  • Mot Michael
  • Mot Kevin
  • Velle Julie
  • Vanbosche Stijn
  • Aelbrecht Michael
  • Van de Ven Nick
  • Chavee Thomas
  • Bolaers Colin
  • Feyen Ellen
  • Bolaers Bastien
  • Bastiaens Tine
  • Vermeersch Dries
  • Bastiaens Johan
  • Van Broeckhoven Steven
  • Prévost Edouard
  • Prévost Olivier
  • Dreesen Dwayne
  • Hennecker Clémentine
  • Lorenzi Adrien
  • Dessard Violette
  • Moermans Bart
  • Georis Julien
  • Lambert Pierre-Henry
  • Van Gils Thijs
  • Ver Donck Yashin
  • Pavel Gabriel
  • Dima Alexandru
  • Coletti Dimitri
  • Benner Dustin
  • Clymans Niels
  • Peeters Jonathan
  • Therasse Mathilde
  • Vaes Johny
  • Debiere Aurélie 
  • Verhoeven Joeri
  • Thielemans Kenny
  • De Laet Lars
  • Claes Elfe
  • Claes Tao
  • Van Maele Veerle
  • Lebrun Maxime
  • Thijs Liam
  • Hayen Magali
  • Renette Olivier
  • Thielens Ruben
  • Chaumont Bruno
  • Bazin Jessica
  • Dedry Antoine
  • Araghi Pierre-Yves
  • De Moor Maarten
  • Boulbahaiem Sala
  • Regaert Donat
  • Bui Quoc Olivier
  • Bauduin Lionel
  • Timmermans Michaël
  • Leten Mike
  • Salakenos Thomas
  • De Ryck Chris
  • Fekenne Cédric
  • Schmetz Coraline
  • Quintens Roel
  • Hulsmans Stijn
  • Metten Lorijn
  • Nogues Marion
  • Bynens Casper
  • Trippas Sam
  • Farcy Arnaud
  • Van Nieuwenhuyse Nick
  • Janssens Laure
  • Govaers Rens
  • Wilms Jochem
  • Van Hal Kristof
  • Vanhaute Wouter
  • Malisse Eduard
  • Poelmans Maarten
  • Metten Rutger
  • Cappoen Steven
  • Depoorter Igor
  • Aerts Siem
  • Huybers Frederic
  • Misselyn Aline
  • Saelens Marjolein
  • Marguillier Kumar
  • De Schepper Koen
  • Delsaux Claudine
  • Rosoux Noé
  • Foulon Jonathan
  • Van Broeckhoven Thomas
  • De Pauw Thijmen
  • Bastiaens Herman
  • Husson Kenneth
  • Vanrintel Winona
  • Jonckers Stef
  • Mottart Didier
  • Zarioh Samir
  • Claert Cédric
  • Gillis Chris
  • Simon Martin
  • Brilmaker Thomas
  • Bynens Casper
  • Janssen Francois
  • Bolaers Arthur
  • Predhomme Marie-France
  • Moesen Liesbeth
  • Cooreman Zara
  • Vauclair Marie
  • Van Hoof Sandy
  • Zintz Olivier
  • Jobe Arthur
  • Van Gorp Lieslore
  • Engels Owen
  • Croes Sven
  • Camps Eric
  • Caulier Chloé
  • Tilborghs Cathinka
  • Tilborghs Charlène
  • Gilissen Brecht
  • Timmermans Loïc
  • Montgomery Gareth
  • Dolezelova Judita
  • Nulens Jerry
  • Gourgue Florian
  • Rioux Julien
  • Geraerts Jorne
  • Dehaes Pieter
  • Reynders Wim
  • Smeets Damien
  • Van Roosbroeck Nick
  • ...

 

Aantal inschrijvingen jeugd:  35

  • Vrancken Aaron
  • Rodiers Estée
  • Remes Jitse
  • Pellens Nore
  • Van Eijnsbergen Jonas
  • Prévost Lewis
  • Custers Jonas
  • Sterckx Birte
  • Sterckx Rune
  • Vanhove Brent
  • Vanhove Lars
  • Vanden Begin Kobe
  • Alaerts Tijl
  • Brichau Evelyne
  • Brichau Emily
  • Boulbahaiem Massin
  • Prenen Jules
  • Wintmolders Jona
  • Serroyen Tom
  • Cox Miel
  • Pignatelli Mauro
  • De Munck Daan
  • De Munck Ward
  • Fayed Ibrahim
  • Derhaeg Simon
  • Dekelver Kyllian
  • Cornet-Heeren Simon
  • Reweghs Lieze
  • Reweghs Stef
  • Lescaut Célian
  • Steinier Marie-saline
  • Vanmechelen Ward

Crux Nieuwsbrief

Abonneer hier
Achtergrond bekijken
Crux op facebook
Crux op YouTube
website door